Nowa Szychta

Print Drukuj

Program "Nowa Szychta" skierowany jest do 60 osób, w tym byłych górników oraz pracowników branż okołogórniczych, z priorytetowym uwzględnieniem aktywizacji górników. Budżet wynosi 1,35 miliona złotych, a okres realizacji programu trwa do końca 2015 roku. Środki te przeznaczone są na organizację staży, doposażenie miejsc pracy oraz dotacje dla osób zakładających własną działalność gospodarczą.

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich zaprasza osoby bezrobotne oraz pracodawców do uczestnictwa w tym programie. Zainteresowani mogą uzyskać więcej informacji w siedzibie Urzędu lub telefonicznie.

Nowa Szychta

Grupa docelowa: 60 osób. byli górnicy oraz pracownicy branż okołogórniczych.

W pierwszej kolejności aktywizowane będą osoby związane z zawodem górnika.

Budżet programu: 1 350 000,00 zł

Okres trwania: do końca 2015 r.

 W związku z pozyskaniem środków w wysokości 1 mln 350 tys. zł, przeznaczonych na aktywizację zawodową byłych górników oraz pracowników branż okołogórniczych Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich zaprasza wszystkie bezrobotne osoby z wyżej wymienionych grup oraz zainteresowanych pracodawców do wzięcia udziału w programie specjalnym „Nowa szychta".   W pierwszej kolejności aktywizowane będą osoby związane z zawodem górnika. W ramach programu pozyskane środki przeznaczone zostaną na organizację staży dla bezrobotnych, doposażenie miejsc pracy dla pracodawców. Część środków zostanie przeznaczona na dotacje dla osób, które zdecydują się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Siemianowicach Śląskich, ul. Wyzwolenia 17  41-103 Siemianowice Śląskie. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 32 765-29-54.

Informacje o publikacji dokumentu